ТВОЕ Взуття
на кожен день
9:00 - 18:00
Без вихідних Залишити відгук

Оплата

Замовлений товар оплачується покупцем одним із зручних йому способів:

 1. Розрахунок готівкою.

У цьому випадку передбачається оплата за замовленням під час отримання посилки у відділенні транспортної компанії "Нова пошта", "Укрпошта" або в пункті для самовивозу товару (лише в г. Харьков).

Компанія перевізник «Нова пошта» знімає комісію при використанні послуги післяплати. Тарифи наступні:

  • оплачуючи готівкою, потрібно сплатити комісію в розмірі 2% від суми замовленого товару, вона додається до загальної суми за товар;
   • оплачуючи на карту, потрібно оплатити комісію в розмірі 3,8% від суми замовленого товару, вона додається до загальної суми за товар. Погоджуючи замовлення з менеджером, потрібно повідомити про спосіб оплати, адже не повідомивши про бажання оплатити післяплатою, клієнтові доведеться сплатити, крім комісії 2%, ще 1,8%, які будуть списані з бонусного рахунку клієнта.

    

   1. Безготівковий розрахунок.

   Платіж з переказом грошей на карту проводиться через термінал самообслуговування Приватбанк, використовуючи інтернет-банкінг Приват24 або на звичайний рахунок. Потрібно враховувати, що при перекладі банком стягується комісія. Відправка замовлення здійснюється після підтвердження оплати. Сплачуючи через Приватбанк, менеджери компанії зможуть побачити оплату тільки через 30-60 хвилин від моменту оплати. Якщо оплата проводиться з рахунку іншого банку, тоді гроші можуть прийти на протязі 1-3 робочих днів. Підбирайте зручний спосіб оплати вашого замовлення.

    

   Всю інформацію по замовленню, доставку та оплату можна дізнатися, зв'язавшись з нами по телефону.

   Україна, м. Харків
   вул. Клочківська 16/10
   +38(095)381-21-41
   +38(073)381-21-41
   +38(068)381-21-41
   9:00 - 18:00
   Без вихідних