ТВОЕ Взуття
на кожен день
9:00 - 18:00
Без вихідних Залишити відгук

Доставка

Доставка службою «Нова Пошта»

Доставка проводиться в будь-яке відділення «Нової пошти». Відправлення здійснюється в термін 2-4 робочих дня. За цей період проводиться повна комплектація замовлення, а також перевірка товару, чи відповідає він розміром, і на відсутність шлюбу.
Доставка оплачується клієнтом за тарифами компанії, що транспортує товар.
Важливо врахувати, що Вам необхідно забрати посилку у відділенні «Нової Пошти» протягом 5 днів, на 5-й день Ваше замовлення автоматично повертається до відправника. Витрати з доставки та повернення оплачуються клієнтом відповідно до тарифів транспортної компанії.
Важлива інформація! У разі відправлення товару післяплатою, в обов'язковому порядку необхідно вносити передоплату в розмірі 120 гривень. Якщо покупець несвоєчасно звертається в транспортну компанію «Нова пошта» або відмовляється забирати посилку, тоді витрати з доставки та повернення товару буде відшкодовано за рахунок передоплати. При цьому, в даному випадку, залишок з цих грошей повертається клієнтові.

Доставка компанією Укрпошта

Безкоштовна доставки службою Укрпошта здійснюється в разі повної оплати за замовленням від 400грн - післяплатою або на карту.
Важлива інформація! У разі відправлення товару післяплатою, в обов'язковому порядку вноситься сума в розмірі 70 гривень для передоплати за замовленням. Якщо товар повертається відправнику або покупець відмовляється від замовлення, тоді з цієї суми відшкодовуються витрати по підготовці посилки до відправки і за консультацію.
Важливо врахувати, що Вам необхідно забрати посилку у відділенні протягом 5 днів, на 5-й день Ваше замовлення автоматично повертається до відправника. Витрати з доставки та повернення оплачуються клієнтом відповідно до тарифів транспортної компанії.

Доставка в кожен населений пункт країни
Більше, ніж 11 000 відділень по всій Україні. Доставляємо товар в найбільш віддалені міста і селища без додаткової доплати.
Терміни доставки: не більше ніж 2 дні між обласними центрами; не більше ніж 4 дні по території України.

Доставка кур'єром за адресою

Можлива адресна доставка кур'єром фірми перевізника за адресою покупця. В даному випадку діють окремі тарифи, оплата доставки за рахунок клієнта.
Україна, м. Харків
вул. Клочківська 16/10
+38(095)381-21-41
+38(073)381-21-41
+38(068)381-21-41
9:00 - 18:00
Без вихідних